Odczynniki czyste

Odczynniki czyste mają w swoim składzie substancje o klasie czystości 99%-99.9%, opatrzone są skrótem cz. Wykorzystuje się je przy podstawowych pracach laboratoryjnych w skali decygramowej oraz w celach edukacyjnych. Z uwagi na poziom zanieczyszczeń sprawdzą się również w analizach jakościowych, jednak przy zachowaniu odpowiednio wysokiej ilości badanego materiału. Do bardziej zaawansowanych prac polecamy skorzystać z odczynników czystych do analizy 99,9–99,99%, które także ma nasz sklep internetowy Vichemic.

 

Wyświetlanie 1–9 z 19 wyników

Najpopularniejsze odczynniki czyste w naszym sklepie to:

  • amonu mrówczan 97% cz.,
  • gliceryna 98% cz.,
  • kwas aminooctowy (Glicyna) 99% cz.

Nasz sklep z odczynnikami chemicznymi oferuje szeroki wybór produktów. Jeśli szukasz konkretnego produktu, a nie możesz znaleźć do w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy z partnerami na całym świecie, dzięki czemu możemy zdobyć większość odczynników chemicznych w korzystnej cenie i możliwie krótkim czasie.

 

Odczynniki czyste - zastosowanie

Odczynniki czyste mają stałe parametry jakości i szerokie przeznaczenie. Charakteryzują się wyższą czystości w stosunku do odczynników technicznych. Przede wszystkim stosuje się je w standardowych pracach laboratoryjnych w skali decygramowej. Zaopatrujemy w nie również placówki szkolne, gdzie wykorzystywane są przez nauczycieli i uczniów do celów edukacyjnych. Stosuje się je również w wielu gałęziach przemysłu. Jedną z nich jest farmaceutyka, w której odczynniki czyste wykorzystuje się w kwasach i roztworach. Są również przydatne jako substraty do syntez oraz substancje pomocnicze. W trakcie wyboru produktów polecamy zwracać uwagę na klasy odczynników chemicznych, mających związek z ich czystością, która może wpłynąć na wynik - szczególnie w analizach jakościowych.

 

Odczynniki czyste - sklep internetowy Vichemic

Hurtownia Vichemic od wielu lat dostarcza wysokiej jakości odczynniki chemiczne dla wielu branż i placówek farmaceutycznych, laboratoriów, szpitali, uczelni, szkół oraz przemysłu. Wyróżnia nas szeroki wybór, korzystna cena produktów oraz kompleksowa i rzetelna obsługa na każdym etapie zamówienia. Zachęcamy również do składania zapytań odnośnie do produktów i zamawiania odczynników chemicznych wysokiej jakości. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania Klientów i dostarczać produkty, których potrzebują.

A jeśli chcesz przeprowadzić dokładną analizę jakościową w laboratorium, wybierz oferowane w Vichemic odczynniki czyste do analizy jakościowej. Oferujemy również surowce chemiczne do wykorzystania w wielu branżach, w tym m.in. chemia spożywcza.