Współczesny przemysł budowlany nie może istnieć bez wysoko rozwiniętej chemii budowlanej. Vichemic zajmuje się dostarczaniem surowców do największych cementowni, producentów prefabrykatów betonowych, fabryk ceramiki budowlanej, producentom domieszek do betonu i zapraw, pap i asfaltów, posadzek, gładzi, tynków i szpachli, impregnatów do drewna, uszczelniaczy, silikonów, środków hydrofobizujących i cegielni.

W naszej ofercie znajdują się min.: spieniacze, uszczelniacze, rozpuszczalniki, wypełnicze, pigmentym i środki hydrofobizujące.

Popularne produkty:

Chcąc dostarczać na rynek wysokiej jakości materiały budowlane, należy korzystać z wysokiej jakości surowców chemicznych przeznaczonych dla przemysłu budowlanego. Nie można pozwolić sobie na pomyłkę, dlatego polecamy współpracę z naszą firmą, która jest dystrybutorem najlepszej chemii budowlanej w cenach bijących konkurencję.

Rozwój rynku sprawia, że co chwila powstają nowe pozycje chemiczne wykorzystywane w budownictwie. Jeżeli jakiś produkt nie będzie widoczny w sklepie internetowym, prosimy o kontakt i zrobimy wszystko aby zrealizować Państwa indywidualne zamówienie.

Wyświetlanie 1–9 z 132 wyników