Chemia gospodarcza

Vichemic oferuje Państwu surowce do chemii gospodarczej, używanej codziennie w każdym gospodarstwie domowym. Nasz bogaty asortyment pozwala wytwarzać substancje antybakteryjne, środki czyszczące, środki myjące, dezynfekujące i rozpuszczalniki, środki powierzchniowo czynne, emolienty, emulgatory czy solubilizatory i surowce specjalistyczne.

 

Wyświetlanie 1–9 z 59 wyników

Surowce do chemii gospodarczej w Vichemic

Detergenty i środki czyszczące powinny spełniać swoją główne zadanie, czyli dokładne czyszczenie różnych powierzchni, ale również coraz częściej zwraca się uwagę na ich zapach. Wiele substancji zapachowych znajdą Państwo w kategorii surowce do kosmetyków. Ogromne znaczenie w surowcach do produkcji chemii gospodarczej mają również substancje antybakteryjne, które najczęściej wykorzystywane są w środkach czystości.

Popularne surowce do chemii gospodarczej w naszym sklepie to:

  • dietanoloamina 99.5% czda,
  • kwas cytrynowy,
  • siarczyn sodu bezwodny.

Surowce do chemii gospodarczej mają szeroki zakres zastosowań. Najczęściej wykorzystuje się je produkcji detergentów i środków czyszczących o różnych właściwościach (np. zmiękczających, dezynfekujących czy silnie czyszczących). Klienci stosujący produkty chemii gospodarczej w swoich domach i firmach mają coraz większe wymagania co do jakości i zastosowań produktów, w związku z tym oferta na surowce chemiczne do chemii gospodarczej stale się powiększa.

 

Kup surowce do produkcji chemii gospodarczej w sklepie Vichemic

Wartość rynku chemii gospodarczej rośnie z każdym rokiem. Nieocenioną funkcję pełnią w tym procesie dystrybutorzy tacy jak Vichemic. Nasz sklep z odczynnikami chemicznymi oferuje ponad 100 różnych surowców do chemii gospodarczej, jednak to tylko część całego asortymentu. Jeżeli nie znajdziesz w przedstawionej ofercie produktu, którego szukasz, zachęcamy do kontaktu. Z pewnością będziemy w stanie dostarczyć dany towar i to w najlepszej cenie oraz maksymalnie szybkim terminie.

 

Vichemic - polski przedstawiciel światowych producentów

Dlaczego warto robić zakupy w hurtowni Vichemic? Oferujemy surowce chemiczne wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych światowych producentów. Oferujemy przy tym korzystne ceny oraz szeroki asortyment. Dzięki naszej stałej współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie w szybkim czasie dostarczyć każdy odczynnik chemiczny.

U nas zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy nie tylko surowce do wytwarzania chemii gospodarczej, ale również surowce farmaceutyczne, produkty dla przemysłu galwanotechnicznego, przemysłu spożywczego i wiele innych.

Już dziś sprawdź atrakcyjną ofertę na surowce do chemii gospodarczej w sklepie Vichemic.