Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny jest jedną z najważniejszych gałęzi dla całego przemysłu przetwórczego, która zapewnia pracę ponad 200 tysiącom ludzi w naszym kraju. Jednocześnie to część przemysłu, która wyróżnia się inwestycjami w technologie innowacyjne. Dostarczymy do Twojej firmy wszystkie surowce dla przemysłu chemicznego w możliwie szybkich terminach tak, aby zapewnić ciągłość produkcji. Jednocześnie zapewniamy najlepsze, dostępne na rynku ceny produktów.

 

Wyświetlanie 1–9 z 153 wyników

Surowce dla przemysłu chemicznego - zastosowanie

W naszej ofercie na surowce dla przemysłu chemicznego znajduje się kilkaset produktów, które znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach. Wykorzystają je do produkcji w szczególności: producenci nawozów, środków ochrony roślin, producenci olejów, smarów, chłodziw, chłodziw obróbczych, podpałek, zakłady produkcji chemicznej, producenci alkoholi, producenci przemysłu tekstylnego i skórzanego, płynów do spryskiwaczy, firmy produkujące oraz zakłady przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, producenci żywic i poliuretanów.

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię surowca w ofercie naszego sklepu, skontaktuj się z nami. Sprowadzimy go dla Ciebie i Twojej Firmy od zaufanych nam, sprawdzonych producentów - w jak najszybszym terminie i korzystnej cenie na rynku. Oferujemy również rzetelne informacje dotyczące danego surowca i możliwości jego zastosowania.

Popularne surowce dla przemysłu chemicznego w Vichemic to:

  • amonu bromek 99%,
  • benzen 99% do syntezy,
  • wanadu pentoksyd 98% oczyszczony.

 

Wysokiej jakości surowce w przemyśle chemicznych w sklepie Vichemic

Wiemy, jak bardzo przemysł chemiczny uzależniony jest od dostaw wysokiej jakości surowców. Dzięki nim firmy z branży są w stanie dostarczać solidne półprodukty dla innych przemysłów. Nasza hurtownia chemiczna oferuje wysokiej jakości surowce dla przemysłu chemicznego, pochodzące od renomowanych producentów. Decydując się na współpracę z Vichemic, zyskujesz zaufanego partnera biznesowego mogącego zaoferować lepsze ceny niż konkurencja. Ponadto, surowce do przemysłu chemicznego muszą spełniać ponadprzeciętne wymagania. Wszystko po to, by tworzone z nich produkty były bezpiecznie, solidne i niezawodne. Znajdziesz je w sklepie internetowym Vichemic.

Oferujemy również wysokiej jakości surowce chemiczne do zastosowania w innych branżach, w tym m.in. surowce do leków, surowce do produkcji tworzyw sztucznych czy surowce chemiczne dla przemysłu medycznego. Od wielu lat zaopatrujemy laboratoria i inne placówki w reaktory chemiczne i urządzenia laboratoryjne, a także odczynniki do analizy i rozpuszczalniki. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, w którym uzyskasz szczegółowe informacje i atrakcyjną ofertę.