Przemysł gumowy jest kluczowym dla nas sektorem gospodarki gdzie dostarczymy surowce do produkcji opon, taśm, mieszanek gumowych. Dostarczymy kauczuki naturalne jak i syntetyczne, przyśpieszacze i opóźniacze wulkanizacji, aktywatory, plastyfikatory, antyutleniacze, napełniacze, środki sieciujące, pomocnicze oraz uniepalniacze.

Do produkcja opon wykorzystuje się około 200 składników, w tym substancje chemiczne i kauczuk. Różnie mieszanki gumowe wymagają użycia różnych surowców. Bogaty asortyment sklepu Vichemic sprawia, że firm z przemysłu gumowego znajdą wszystko co potrzebują w jednym miejscu.

Popularne produkty:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że guma to nie tylko opony, ale również wyroby mające bezpośredni kontakt z żywnością. Dlatego też oferujemy jedynie dodatki i surowce od sprawdzonych producentów. Wybierz surowiec do produkcji gumy w najlepszych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku braku poszukiwanego produktu, o kontakt z obsługą klienta w celu realizacji indywidualnego zamówienia.

Wyświetlanie 1–9 z 36 wyników