Przemysł gumowy

Przemysł gumowy jest kluczowym dla nas sektorem gospodarki. Dostarczamy do niego każdy niezbędny surowiec na gumę, do wyrobu opon, taśm, mieszanek gumowych. Oferujemy kauczuki naturalne, jak i syntetyczne, przyśpieszacze i opóźniacze wulkanizacji, aktywatory, plastyfikatory, antyutleniacze, napełniacze, środki sieciujące, pomocnicze oraz uniepalniacze.

 

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników

Surowce do wyrobów gumowych w hurtowni Vichemic

W przemyśle gumowym największe znaczenie ma produkcja opon. Do ich wytworzenia wykorzystuje się około 200 składników, w tym substancje chemiczne i kauczuk. Różnie mieszanki gumowe wymagają użycia rozmaitych surowców. Hurtownia chemiczna jest jednym z głównych dostawców komponentów opon. Wśród nich największe znaczenia mają kauczuk syntetyczny i materiały stosowane do zmniejszenia zużycia oraz zwiększenia przyczepności i trwałości opony.

Sprawdź naszą ofertę na surowce chemiczne do wyrobu opon i rozpocznij współpracę z Vichemic. Bogaty asortyment sklepu Vichemic sprawia, że firmy z przemysłu gumowego znajdą wszystko, co potrzebują w jednym miejscu.

Oferujemy m.in.:

  • surowce do produkcji taśm,
  • surowce do wyrobu opon,
  • surowce do produkcji gumy,
  • inne surowce chemiczne dla przemysłu gumowego.

Popularne surowce do produkcji wyrobów gumowych w Vichemic:

  • amonu wodorowęglan 99% czda,
  • ksylen Bezsiarkowy 98,5% czysty,
  • sodu pirosiarczyn 98% czda.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że guma to nie tylko opony, ale również wyroby mające bezpośredni kontakt z żywnością. Dlatego też oferujemy wyłącznie dodatki i surowce od sprawdzonych producentów, zwiększające pewność produkcji bezpiecznych dla konsumentów produktów. Wybierz surowiec do produkcji gumy w najlepszych cenach na rynku.

 

Złóż indywidualne zamówienie w hurtowni chemicznej Vichemic

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku braku poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt z obsługą klienta w celu realizacji indywidualnego zamówienia. Jesteśmy przedstawicielem wielu światowych producentów, dlatego w szybkim czasie możemy sprowadzić potrzebny produkt. Zapewniamy przy tym rzetelną jakość obsługi i najniższe ceny na rynku.

W naszej ofercie znajdują się również inne surowce chemiczne dla wielu dziedzin przemysłu, w tym m.in. surowce do farb oraz surowce paszowe czy substancje do produkcji tworzyw sztucznych. Vichemic od wielu lat zaopatruje również laboratoria, placówki edukacyjne i inne miejsce w reaktory chemiczne i urządzenia laboratoryjne, a także rozpuszczalniki i odczynniki czyste do analizy. Już dziś rozpocznij owocną współpracę z hurtownią chemiczną Vichemic!