Tworzywa sztuczne

Potrzebne Ci trwałe surowce do produkcji tworzyw sztucznych? Wybierz naszą ofertę, a na pewno sprosta oczekiwaniom Twojej firmy. Surowiec wykorzystywany do produkcji PCV powinien być odpowiedniej jakości, aby produkt końcowy zadowolił konsumenta. Tworzywa sztuczne to wszechstronne materiały, a możliwości ich zastosowania są tak naprawdę nieograniczone. W sklepie Vichemic znajdziesz szeroki wybór surowców do wykorzystania w różnego rodzaju produkcjach. Dostarczamy surowce chemiczne dla producentów tworzyw sztucznych, żywic, poliuretanów.

 

Wyświetlanie 1–9 z 106 wyników

Surowce tworzyw sztucznych w Vichemic

Nasz sklep z odczynnikami chemicznymi wyróżnia się szeroką ofertą na surowce do produkcji PCV. Oferujemy blisko 300 różnych surowców, spośród których największą popularnością cieszą się takie surowce do produkcji tworzyw sztucznych, jak:

  • kwas sulfamowy 99,5-100,3%,
  • ftalowy bezwodnik 98%,
  • celuloza.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz konkretnego produktu, a nie możesz znaleźć go na naszej stronie internetowej. Dzięki współpracy z licznymi producentami oferujemy również sprzedaż surowców tworzyw sztucznych na indywidualne zamówienia. Zapewniamy rzetelną obsługę i szybką wysyłkę.

 

Jakie zastosowanie mają surowce dla producentów tworzyw sztucznych?

Na naszą ofertę składają się przede wszystkim rozpuszczalniki, opóźniacze procesu schnięcia, środki smarujące, pigmenty, modyfikatory, uniepalniacze, wypełniacze, plastyfikatory, do produkcji żywic, spoiw żywicznych, poliuretanów.
Surowce do produkcji tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie jako elementy:

  • porowate,
  • konstrukcyjne,
  • powłokotwórcze,
  • adhezyjne,
  • włóknotwórcze,
  • specjalne (wymieniacze jonowe, polimery biomedyczne itp.).

Szeroka wszechstronność tworzyw sztucznych pozwala na zastosowanie ich w wielu branżach. Z powodzeniem wykorzystuje się je m.in. w budownictwie i transporcie, medycynie, sporcie, produkcji opakowań, rolnictwie, transporcie oraz przemyśle elektrycznym i elektronicznym.

 

Przemysł polimerów

Przemysł polimerów rozwija się z każdym dniem. Jego zaletą jest przede wszystkim łatwość przetwórstwa i stosunkowe niskie koszty wykonywania dużych serii gotowych wyrobów. Główne naciski podczas tworzenia polimerów kładzione są na redukcję wagi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości elementów. Warto zadbać o to, aby nic nie zakłócało tego rozwoju i zdecydować się na współpracę ze sprawdzonym dystrybutorem dodatków do tworzyw sztucznych. Vichemic to gwarancja, że do Twojej firmy trafi najlepszy surowiec do produkcji plastiku.

Kup surowce do produkcji PCV i inne w Vichemic

Nasz sklep z odczynnikami chemicznymi oferuje nie tylko szeroki wybór surowców dla producentów tworzyw sztucznych, ale także surowce do galwanotechniki czy substancje, jakich potrzebuje chemia spożywcza i inne branże. Jesteśmy przedstawicielem wielu światowych producentów, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć większość odczynników chemicznych w korzystnych cenach.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty na surowce do produkcji tworzyw sztucznych.