Przemysł farmaceutyczny

Branża farmaceutyczna jest ograniczona przez szereg obostrzeń, co skutkuje koniecznością szczególnego zwracania uwagi na surowce wykorzystywane do produkcji substancji leczniczych. Istnieje Rejestr Surowców Farmaceutycznych, dopuszczonych do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Znajdujące się na liście produkty mogą być wykorzystane do produkcji leku recepturowego. Surowce chemiczne dla przemysłu farmaceutycznego muszą być wysokiej jakości i pochodzić od sprawdzonych producentów. Znajdziesz je w naszym sklepie Vichemic.

 

Wyświetlanie 1–9 z 93 wyników

Surowce farmaceutyczne dla producentów leków

Przemysł farmaceutyczny odgrywa ogromną rolę, odkrywając, opracowując, produkując i sprzedając leki niejednokrotnie ratujące ludzkie życie. Każdego dnia w laboratoriach powstają nowe receptury leków, które jeszcze lepiej mają zwalczać objawy różnych chorób. Powoduje to wzrost zapotrzebowania na chemię farmaceutyczną.

Jeżeli Twoja firma jest producentem leków, odżywek dla sportowców zarówno w postaci substancji czynnych, pomocniczych, jak i odżywczych to nasz sklep z odczynnikami chemicznymi gwarantuje dostawę najwyższej jakości surowców farmaceutycznych w możliwie szybkim terminie.

Najpopularniejsze surowce chemiczne w hurtowni Vichemic:

  • benzoesan benzylu 98%,
  • fenol czda,
  • kwas chlorowodorowy 20% roztwór.

Na naszą szeroką ofertę surowców farmaceutycznych składają się: substancje czynne, wiążące, pomocnicze, maściowe, powlekające, poślizgowe, słodzące, smakowe, zapachowe oraz emulgatory i aminokwasy.

 

Surowce farmaceutyczne do receptury w sklepie Vichemic

Potrzebne Ci konkretne surowce farmaceutyczne do receptury, lecz nie widzisz ich na stronie naszej sklepu? Skontaktuj się z nami! Sprowadzimy każdy surowiec na indywidualne zamówienie naszych Klientów, po lepszej cenie niż mają obecnie u konkurencji. Jesteśmy przedstawiciele wielu światowych producentów, co pozwala nam na szybką realizacją zamówienia na niemal wszystkie dostępne surowce chemiczne.

Co więcej, restrykcje dla surowców farmaceutycznych nie dotyczą wyłącznie ich czystości, ale także określonych parametrów technicznych, będących efektem ściśle przeprowadzonego procesu produkcyjnego. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by dany surowiec farmaceutyczny pochodził wyłącznie od sprawdzonego producenta.

 

Surowce farmaceutyczne i inne w sklepie Vichemic

Oferujemy nie tylko surowce chemiczne w branży farmaceutycznej, ale także surowce do chemii gospodarczej oraz surowce do galwanotechniki, a także inne produkty o wysokiej jakości, które wykorzystasz w wielu branżach. Staramy się spełnić Twoje oczekiwania w 100% i dostarczyć wysokiej jakości surowce farmaceutyczne.

Już dziś skorzystaj z oferty Vichemic na surowce farmaceutyczne.