Odczynniki czyste do analizy

Odczynniki czyste do analizy mają w swoim składzie 99,9–99,99% substancji chemicznych. Dzięki temu przeznaczone są głównie do zastosowania w każdym laboratorium do analiz jakościowych. Nasz sklep z odczynnikami chemicznymi oferuje szeroki wybór odczynników czystych od renomowanych producentów w korzystnej cenie.

 

Wyświetlanie 1–9 z 101 wyników

Czyste odczynniki chemiczne do analizy jakościowej

Czystość substancji chemicznych jest zawartością wagową danej substancji po pomniejszeniu o zanieczyszczenia występujące w danym produkcie. Zgodnie z tą klasyfikacją w niniejszej kategorii znajdują się produkty o zawartości 99,9–99,99% substancji w produkcie.

Najpopularniejsze w Vichemic odczynniki czyste do analizy jakościowej to:

  • akrylamid 99.9%,
  • amonu rodanek 99%,
  • wanadu pentoksyd 99,5%.

W Twoim laboratorium niezbędne są czyste odczynniki chemiczne do analizy, których nie znalazłeś na naszej stronie internetowej? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy przedstawicielem wielu światowych producentów, dlatego możemy sprowadzić dla Ciebie większość odczynników chemicznych w krótkim czasie i korzystnej cenie.

 

Klasy odczynników do analizy jakościowej

Odczynniki chemiczne czyste mają szerokie zastosowanie, dlatego oferowane są w różnych stopniach czystości. Zanieczyszczenia występujące w tego rodzaju odczynnikach są zazwyczaj niewykrywalne przy normalnych analizach. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz prawidłowy odczynnik, zapytaj nas o jego szczegółowy skład. Wysokiej jakości czyste odczynniki do analizy mają szczególne znaczenie podczas przeprowadzania badań w laboratorium kontrolnym - zbyt zanieczyszczone mogą fałszować wyniki. W sklepie Vichemic oferujemy czyste odczynniki zwiększające precyzję oraz dokładność analiz jakościowych.

 

Kup odczynniki czyste do analizy jakościowej w sklepie Vichemic

Szczególnie zachęcamy do składania zapytań odnośnie produktów, gdyby nie udało się ich znaleźć w naszym sklepie. Współpracujemy z partnerami, którzy zapewne będą posiadać dany odczynnik i to w najlepszej cenie na rynku.

Sprawdź również ofertę naszego sklepu na inne produkty, w tym m.in.:

  • odczynniki czyste o klasie czystości 99%-99,9% (np. do podstawowych prac laboratoryjnych i celów edukacyjnych),
  • surowce chemiczne, w tym wykorzystywane m.in. w takich branżach jak: chemia spożywcza, tworzywa sztuczne czy przemysł kosmetyczny,
  • rozpuszczalniki,
  • reaktory chemiczne i urządzenia laboratoryjne.

Nasz sklep internetowy wyróżnia korzystna cena oraz bogata oferta na setki odczynników czystych do analizy jakościowej. Już dziś skorzystaj z oferty Vichemic!