Przemysł kosmetyczny

Przemysł kosmetyczny jest bardzo dużym sektorem gospodarki, sukcesywnie rozwijającym się z roku na rok. Nasza hurtownia chemiczna dostarcza surowce dla przemysłu kosmetycznego – do produkcji produktów do skóry, włosów, paznokci, kosmetyki kolorowej i innych. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami Vichemic jest w stanie dostarczyć emulgatory, emolienty, wybielacze i solubilizatory najwyższej jakości. Wybierz najlepsze surowce dla przemysłu kosmetycznego.

 

Wyświetlanie 1–9 z 64 wyników

Surowce do produkcji kosmetyków - zastosowanie

Kosmetyki to produkty, z których każdy - w mniejszym lub większym stopniu - korzysta codziennie. Stąd też ogromne zapotrzebowanie przemysłu chemicznego na wysokiej jakości surowce do produkcji kosmetyków do skóry, włosów oraz surowce do produkcji kosmetyki kolorowej. Ich jakość w dużej mierze zależna jest właśnie od wykorzystanych do jej produkcji surowców. Warto zatem postawić na sprawdzone produkty, pochodzące od zaufanego dostawcy, jakim jest Vichemic.

W naszym sklepie znajdują się surowce do produkcji takich kosmetyków jak:

  • szampony,
  • mydła,
  • płyny do kąpieli,
  • środki pielęgnujące,
  • olejki,

a także surowce do produkcji kosmetyki kolorowej i inne. 

Branża kosmetyczna podlega surowym przepisom, których należy przestrzegać. Warto współpracować ze sprawdzonymi dostawcami, aby mieć pewność, że zakupione środki są w pełni bezpieczne. Surowce do produkcji kosmetyków spełniają rolę użytkową oraz wpływającą na odczucia konsumenta. Liczy się zarówno efekt wizualny, zapachowy jak i praktyczne właściwości. Dzięki oferowanym przez nas surowcom zyskasz wszystkie cenne wartości, których poszukują w kosmetykach klienci. 

 

Przemysł kosmetyczny - surowce chemiczne w sklepie Vichemic

Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędną dokumentację (rozporządzenie REACH, deklaracje pochodzenia, oświadczenia TSE/BSE, GMO, CMR, testy na zwierzętach), co jest niezwykle istotne w produkcji kosmetyków. 

Popularne surowce do produkcji kosmetyków w sklepie Vichemic

  • kwas siarkowy 98%,
  • magnezu chlorek sześciowodny 98% do syntezy,
  • poliwinylopirolidon K-90.

 

Dostawa surowców kosmetycznych 

Branża kosmetyczna ciągle ewoluuje i cieszy się ciągłym zapotrzebowaniem na nowe surowce do produkcji różnej maści kosmetyków. Doskonale rozumiemy ten stan i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jeżeli nie znajdziesz w naszym sklepie potrzebnego surowca, skontaktuj się z nami - realizujemy również indywidualne zamówienia. Przy wykorzystaniu naszych surowców i półproduktów stworzysz idealne kosmetyki dla swoich klientów.

W hurtowni chemicznej Vichemic oferujemy również inne surowce chemiczne, w tym m.in. surowce do chemii gospoadarczej, do produkcji tworzywa sztucznych oraz surowce budowlane. Zapewniamy najbardziej korzystne ceny na rynku oraz rzetelną obsługę na każdym etapie zamówienia. Zgłoś się do nas, a przedstawimy indywidualną ofertę.